CENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI DE ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ DÂMBOVIȚA
 Calea Domnească  nr. 127 Târgoviște,   0245.211.144,  cjrae@cjraedb.ro, TEL VERDE: 0800.500.032

Profesori consilieri școlari

Evaluaţi acest articol
(0 voturi)
 

ALDESCU ANDREEA

Grădinița Nr. 2 Târgoviște (+4 și 5 Târgoviște)

Școala Gimnazială „Smaranda Gheorghiu” Târgoviște +

Structura Școala Gimnazială „Grigore Alexandrescu” Târgoviște

 

BĂDULESCU CRISTIANA

Colegiul Național „I. L. Caragiale” Moreni

+ Școala Gimnazială Nr. 1 Moreni

 

BUCURICĂ ANDREEA DANIELA

Școala Gimnazială Coresi Târgoviște

+CJAP/SEOSP

CURELEA RODICA

SEOSP

CĂPRARU ADINA

Grădinița Nr. 13 Târgoviște

Grădinița Nr. 9 Târgoviște

+ Grădinița Nr. 12, Nr. 7, NR. 17 Târgoviște

CODROIU MARIA

Școala Gimnazială Nr.4 Moreni

Grădinița Nr. 4 Moreni

DOBRE IOANA MARIANA

Colegiul Național „Nicolae Titulescu” Pucioasa

Școala Gimnazială „Grigore Rădulescu” Bezdead

+ Școala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” Târgoviște

DOLOMEȚ LILIANA ELENA

Liceul Teoretic „I. H. Rădulescu” Târgoviște

Seminarul Teologic „Sf. Ioan Gură de Aur” Târgoviște

DOLOMEȚ COSMIN GABRIEL

+ Școala Gimnazială Nucet și structurile Școala Primară Ilfoveni, Grădinița Nucet, Grădinița Ilfoveni

DRĂGAN DOREL

+ Liceul Tehnologic Nucet

DULMAN ANIȚA

Colegiul Național „Constantin Cantacuzino” Târgoviște

+ Liceul Tehnologic de Transporturi Auto Târgoviște

DUMITRU EUGENIA GEANINA

Liceul Teoretic „I. C. Vissarion” Titu

Școala Gimnazială „Spiru Haret” Braniștea

ENĂCHESCU EMANUELA

Școala Gimnazială Nr. 4 ”Elena Donici Cantacuzino” Pucioasa

Școala nr.3 Doicești  

Grădinița ”Micul Prinț” din PJ Grădinița cu PP ”Prichindel” Pucioasa

FLORESCU MIHAELA

Liceul Teoretic “Petru Cercel” Târgoviște

Școala Gimnazială „Matei Basarab” Târgoviște

FOTIN RAMONA

Liceul Tehnologic Băleni

+ Liceul Tehnologic Voinești

 
 

GEORGESCU ARIADNA CONSTANTINA

Liceul Tehnologic „Constantin Brâncoveanu” Târgoviște

Liceul Tehnologic „Nicolae Ciorănescu” Târgoviște

+ Școala Gimnazială ”Vasile Cârlova” Târgoviște

+ Școala Gimnazială Cazaci, Grădinița Cazaci

GEORGESCU DENIS MINODORA

Grădinița Nr.3 Târgoviște, structura Grădinița Nr. 10 (Carmen Silva) Târgoviște

Liceul Tehnologic “Spiru Haret” Târgoviște

+ Școala Gimnazială Măneşti, Scoala Gimnazială Drăgăești Pământeni

GORGOTEANU DESPINA MONICA

Școala Gimnazială “Radu cel Mare” Târgoviște

Școala Gimnazială „Vasile Cîrlova“ Târgoviște

COMAN IRINA MIHAELA

CJAPP

Colegiul Economic “Ion Ghica”  Târgoviște

+ Grădinița nr. 14 Târgoviște

HOȚESCU HORAȚIU

Colegiul Economic “Ion Ghica” Târgoviște

+ Şcoala Gimnazială “Radu cel Mare“ Găești

ILIE NICOLETA LAURA

Școala Gimnazială „Pictor N. Grigorescu” Titu + structurile:

Grădinița P.N. Nr. 1 Titu

Grădinița PP nr. 2 Titu

LIȚĂ CORINA

Liceul Tehnologic Petrol Moreni

Grădinița cu PP nr. 4 Moreni - str. Grădinița cu PN Nr. 8 Moreni

Școala Gimnazială nr. 1 Moreni - str. Grădinița Nr. 2 Moreni

IRIMESCU ANA MARIA

Liceul Tehnologic Pucioasa

Grădinița cu PP Nr. 2 Pucioasa și str. Grădinița Nr. 5 Pucioasa

MARIN LOREDANA ADELINA

Școala Gimnazială Fântânele

Școala Gimnazială Cojasca + structura Școala Gimnazială Iazu

MARIN MARIA CRISTINA

CJAP Dâmbovița

MARIN SABINICA

Grădinița “Inocența“ Găești

Grădinița “Piticot“ Găești

Grădinițele Nr. 5, 6 Găești + Grădinița Nr. 3 Găești

MATEI ELENA RALUCA

Liceul „Voievodul Mircea” Târgoviște

NEACȘU RAMONA IONELA

Liceul Tehnologic “Goga Ionescu” Titu

NEAGOE IULIANA

Grădinița Nr. 2 Târgoviște (+4 și 5 Târgoviște)

Școala Gimnazială „Smaranda Gheorghiu” Târgoviște +

Structura Școala Gimnazială „Grigore Alexandrescu” Târgoviște

NICA GIANINA MARINELA

Școala Gimnazială „Prof. Paul Bănică” Târgoviște

Liceul de Arte „Bălașa Doamna” Târgoviște

NILĂ ION

Liceul Tehnologic Tărtășești

NILĂ VERONICA CRISTINA

Școala Gimnazială „Smaranda Dumitru Roman” Vizurești Ciocănești

Școala Gimnazială Vizurești, Grădinița Vizurești

Școala Gimnazială Crevedia

 

NIȚĂ GABRIELA LAVINIA

Școala Gimnazială Potlogi cu structuri: Școala Gimnazială Pitaru, Școala Gimnazială Românești

+ Școala Gimnazială Tărtășești, Grădinița Tărtășești, Școala Gimnazială Bâldana, Grădinița Bâldana, Școala Primară Gulia

OLTEANU LIVIA

Liceul Teoretic “Ion Ghica“ Răcari

Școala Gimnazială Răcari

Școala Gimnazială Ghergani

Grădinița Răcari

OPREA ADRIANA

Liceul Tehnologic „Aurel Rainu” Fieni

Școala Gimnazială „Ilie Popescu” Șotânga (+structuri)

PANĂ CECILIA

Școala Gimnazială Nr.1 Moreni

Școala Gimnazială Nr. 2 Moreni

Grădinița Nr.7 Moreni (Țuicani)

Grădinița Tisa Moreni

Școala Gimnazială Nr.3 Moreni

Grădinița Nr.1 Moreni

POPA TATIANA

CJAP –Școala Gimnazială „Matei Basarab” Târgoviște

+ SEOSP

POPESCU ANDREEA MARIA

Colegiul Național „Ienăchiță Văcărescu” Târgoviște

POPESCU ELENA GABRIELA

CJAP - Liceul de Transporturi Auto Târgoviște

RADU EMILIA

Școala Gimnazială “Șerban Cioculescu” Găești

+ Şcoala Gimnazială “Radu cel Mare“ Găești

RIZEA MIHAELA

Colegiul Național “Constantin Carabella” Târgoviște

Școala Gimnazială „Prof. Paul Bănică” Târgoviște

SANDU VIORICA

Colegiul Național “Vladimir Streinu” Găești

STANCIU CONSTANTA

Grădinița “Rază de Soare” Târgoviște

Colegiul Național “Constantin Carabella” Târgoviște

STĂNESCU GABRIELA

Școala Gimnazială „Mihai Viteazul” Târgoviște

STĂNCESCU NASTASIA VASILICA

Şcoala Gimnazială “Diaconu Coresi” Fieni

Grădinița “Dumbrava Minunată” Fieni

STOICA LILIANA

Școala Gimnazială „Mihai Viteazul” Pucioasa

Grădinița “Prichindel” Pucioasa

+ Grădinița cu PP Nr. 2 Pucioasa și str. Grădinița Nr. 5 Pucioasa

ȘETREANU EUGENIA

CJAP Dâmbovița

TOMESCU ALIS

Grădinița Nr. 1 Târgoviște

Grădinița Nr. 16 Târgoviște

+Grădinița nr. 15 Târgoviște

UNGUREANU DANIELA

Liceul Teoretic "Mihai Viteazul" Vişina

VIZITIU CARMEN

Școala Gimnazială „I. Al. Brătescu-Voinești” Târgoviște

VUȚĂ MIRELA

Liceul Tehnologic „Iordache Golescu” Găești

+ Liceul Tehnologic "Dr. C. Angelescu" Găeşti

Citit 2184 ori
Mai multe din această categorie: « Echipa managerială Profesori logopezi »